NASE DRUSTVO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NASE DRUSTVO

SVAKAKVE NASE STVARI
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najgluplje izjave misica

Go down 
Autor/icaPoruka
kika1
uhodani
uhodani



Broj postova : 25
Points : 49
Reputation : 0
Registration date : 17.03.2010

Najgluplje izjave misica Empty
PostajNaslov: Najgluplje izjave misica   Najgluplje izjave misica Icon_minitimečet oľu 18, 2010 10:02 pm

MISICE nisu na glasu kao najpametnije osobe na planetu, ali neke njihove izjave naprosto zapanjuju svojom glupošću. Ugledni američki portal Huffington post objavio je zanimljivu kolekciju najglupljih izjava misica.

"Ako on kaže da će vas seks s osobom istog spola usmrtiti, to je prilično oštro upozorenje"

Kad je Lauren Ashley, plavokosa misica Beverly Hillsa, upitana što misli o istospolnim brakovima, ona je svoj stav ovako objasnila: "Mislim da je Bog osobno stvorio čovječanstvo i on voli sve i ima na umu naš najbolji interes. Ako on kaže da će vas seks s osobom istog spola usmrtiti, to je prilično oštro upozorenje, a on o životu zna više od nas".

"Nisam nigdje u Bibliji vidjela da piše da se ne smiju stavljati umetci u grudi"

Za razliku od nje, Miss Kalifornije Carrie Prejean smatra da se Bog ne protivi implantantima za grudi. "Mislim da nema ništa loše u tome da kao kršćanka stavim implantante u grudi. Mislim da je to osobna odluka. Nisam nigdje u Bibliji vidjela da piše da se ne smiju stavljati umetci u grudi", izjavila je Carrie.

"Neki ljudi u našoj zemlji nemaju karte"

Zbunjena misica Južne Karoline nije znala objasniti zašto petina Amerikanaca nije sposobna naći svoju zemlju na karti svijeta. Ona je jednostavno zaključila da je to zato što ljudi u Americi nemaju karte. "Osobno vjerujem da Amerikanci to ne mogu učiniti jer, hm, neki ljudi u našoj zemlji nemaju karte i, hm, vjerujem da je naše, hm, obrazovanje poput onog, hm, u Južnoj Africi i, hm, Iraku i posvuda poput nas, i vjerujem da bi oni morali, hm, naš obrazovni sustav ovdje u SAD-u morao bi pomoći SAD-u, hm, trebao bi pomoći Južnoj Africi i trebao bi pomoći Iraku i azijskim zemljama kako bismo mogli izgraditi našu budućnost za našu djecu", rekla je Lauren Caitlin Upton.


"Mi smo zaista zemlja velikih"

Miss Havaja 1992. godine vjerojatno je mislila da će joj patriotizam donijeti nacionalnu krunu. Ili jednostavno ne poznaje zemljopis. "Mi smo zaista zemlja velikih. Od strmih obala... Havaja do prekrasnih pješčanih plaža... Havaja... Amerika je naš dom", izjavila je Nadine Tanega u pobjedničkom govoru.


"Ja bih radije izabrala da budem lijepa, jer biti lijep je prirodno"

Pitanje "je li bolje biti pametan ili lijep" bilo je vrlo lako za Miss Filipina Jeannie Anderson. Ona je donijela očekivani zaključak, ali objašnjenje je posebno zanimljivo: "Ja bih radije izabrala da budem lijepa, jer biti lijep je prirodno. Ali da budete pametni, možete učiti... možete učiti mnogo stvari, mnogo stvari iz iskustva... ako ste pametni, možete učiti iz puno stvari".

"To govorim s potpunom sigurnošću"

Miss Arizone Alicia-inique Blanco posebno je dobro usvojila zlatno pravilo pri odgovaranju na pitanja o kojima nemate pojma: koristite velike riječi i svakako izbjegnite dati direktan odgovor. Upitana o tome misli li da bi Amerika trebala imati univerzalno zdravstveno osiguranje, pokušala je prikriti svoje neznanje. "Mislim da je ovo pitanje integriteta, bez obzira na to na kojoj sam strani političkog spektra. Odgojena sam u obitelji koja me naučila što je ispravno, što nije, a politika je, svejedno spadate li u centar, lijevo ili desno, pitanje integriteta bez obzira na to koje je vaše mišljenje i to govorim s potpunom sigurnošću", izjava je Miss Arizone.

"Pearl Harbor je okončao veliku depresiju"

Jedna je mlada misica dala vrlo zanimljiv odgovor na to koji je povijesni događaj najvažniji u povijesti Amerike. "Po mojem mišljenju, Pearl Harbor koji se dogodio 7. prosinca 1941. godine bio je najvažniji događaj u povijesti naše nacije, jer (duga stanka) je okončao veliku depresiju i prisilio nas na uključivanje u Drugi svjetski rat i... (duga stanka) ...i naša je zemlja iskusila patriotizam i jedinstvo", zaključila je ona.

"Konfucije je jedan od onih koji je izumio konfuziju"

Miss Paname prihvatila se posebno teškog zadatka. Morala je objasniti Konfucijevu izreku "Učenje bez razmišljanja je uzaludan rad". Njen odgovor bio je posebno uzaludan: "Dobra večer, Panama. Konfucije je jedan od onih koji je izumio konfuziju i zato, uh... Jedan od drevnih, on je bio jedan od kineskih, japanskih koji je bio jedan od najdrevnijih. Hvala vam".
[Vrh] Go down
 
Najgluplje izjave misica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NASE DRUSTVO :: OSTALO :: svastara-
Forum(o)Bir: